O nás

STRUČNÉ PREDSTAVENIE NAŠEHO ATELIÉRU, JEHO HISTÓRIA A VYBAVENOSŤ.

História

ZÁĽUBA PRERÁSTLA DO PRÁCE, KTORÚ MÁME RADI
fotografia atelieru fotografia exterieru

Od roku 2013 sa aktívne venujeme komerčnej fotografii. Vďaka prvým „kamarátskym“ zákazkam sme objavovali možnosti fototechniky a naberali nové cenné skúsenosti.

Za tie roky sme vyskúšali viacero značiek fototechniky, vystriedali viacero priestorov a hlavne sa veľmi veľa naučili. Fotografovali sme všetko možné od šálok na kávu až po veľké priemyselné zariadenia. Spolupracovali sme s rôznymi firmami – od malých živnostníkov až po korporácie. Toto všetko nás formovalo a posúvalo smerom ku profesionalite.
Výsledkom našej práce nie je len obyčajná fotografia. S každým produktom alebo službou sa ešte pred fotografovaním podrobne zoznámime a na každé zadanie sa pozeráme zo širšej perspektívy, aby konkrétny výsledok zapadal do konkrétnej marketingovej stratégie a produktová fotka tak naplno splnila svoj účel.

Vybavenie

SPOĽAHLIVÁ FOTOTECHNIKA
ikona

Moderná
fototechnika

fotografia atelieru

Používame nové technológie, ktoré sú pre tvorbu fotografií esenciálne. Náš výsledný produkt je preto zaručene moderný a použiteľný pre všetky moderné média.

ikona

Profesionálne
vybavený ateliér

fotografia atelieru

Na produktové a reklamné fotografovanie využívame náš kompletne vybavený ateliér, ktorý zaručuje nerušenú prácu a vám profesionálny výsledok. Ak to však povaha fotografovania vyžaduje, vždy sme pripravení vyraziť pracovať aj do exteriérov mimo ateliér.

Náš tím

Nebojíme sa výziev, sme pripravení na vaše zadanie.
portret CEO Mgr. art. Martin HARTINÍK CEO / fotograf

komunikácia, fotografovanie, kreatíva, grafický dizajn, manažment

portret fotografka Ing. Petra HOZÁKOVÁ fotografka

fotografovanie, postprodukcia, komunikácia, kreatíva, práca s dátami

Chcete sa o našej práci dozvedieť viac?

Zobraziť naše kompletné fotografické porfólio

Koľko ma bude stáť fotografovanie?

Máme rýchly konfigurátor. Cenová ponuka zdarma